Egy nagysikerű regionális atlétikai versenyt rendeztünk szeptember 10-én a Margitszigeti Atlétikai Centrumban. Előzetesedsc00590n 12 tagszervezett 131 sportolója nevezett. A rendezvényt Wiesnerné Oravecz Éva, az MSOSZ elnökségi tagja nyitotta meg. Az egybegyűlteket dr. Jády György, a szövetség országos igazgatója is köszöntötte. A rövid bemelegítés után pontosan kilenc óra harminc perckor indult a verseny a futószámok felmérésével. Már a divíziós futamok alatt is hatalmas biztatás hallatszott a lelátóról, ahova a tűző nap elől menekültek a csapatok. A váltókban hiányzás és kisebb sérülés miatt néhol egy-egy sportoló kiesett. Így történhetett, hogy a fiúknál a tiszakécskei csapatot egy homoki fiú segítette a győzelemhez. A lányoknál pedig két tiszakécskei versenyző lett egymás ellenfele, mert az egyikük a csalogány iskola csapatát, a másikuk pedig a győri csapatot erősítette. Nagyszerű volt látni, hogy a csapatok mennyire a fair play szelemében küzdöttek. A jó idő és a jókedv jellemezte az egész napunkat. Ismét nagyszerű és kiélezett döntőket láthattunk. A boldogság és a mosoly sugárzott mindenkiből. Az eredményhirdetést izgalommal és feszülten várták a sportolók és a kísérőik is egyaránt. Mindannyian jót derültünk, amikor a dobogóra szólították Jamest, de helyette a testvére vette át az érmet. Mi ugyanis az gondoltuk, hogy James csak átöltözött, pedig ő akkor éppen a mosdóban volt. Következő versenyünk október elsején lesz Tapolcán, ahová mindenkit szeretettel várok! Jó felkészülést kívánok! Találkozzunk Tapolcán!   Szautner Mihály szakágvezető dsc00732 dsc00734 dsc00759 dsc00776